מאמנים

דיוויד בלאט

מאמן

תאריך: 22/05/1959

ליאור ליובין

מאמן

תאריך: 19/09/1977

קבוצה נוכחית: הפועל גלבוע/גליל

תאריך: 10/10/1974

קבוצה נוכחית: הפועל ירושלים/נבחרת ישראל

עודד קטש

מאמן

נתי כהן

מאמן

תאריך: 06/06/1973

קבוצה נוכחית: הפועל חבל מודיעין

עדי עמוס

מאמן

תאריך: 16/12/1983

קבוצה נוכחית: מכבי תל אביב U16 /עוזר מאמן נבחרת ישראל/מאמן נבחרת ישראל U15

דניאל גוט

מאמן

תאריך: 31/07/1965

קבוצה נוכחית: בנות הרצליה

רובן נייברגר

מאמן

תאריך: 17/01/1977

קבוצה נוכחית: אליצור נתניה

  • Facebook
  • Instagram